Pon - Pia: 9:00 - 18:00
Sob-Ned zatvorené

+421-905-315-127 +421-905-314-767

Podjavorinskej 17, 97101 Prievidza

Plochá strecha z asfaltových pásov

Výhody asfaltových pásov

Pásy sa vyrába s ochranným bridlicovým šupinatým posypom, ktorý chráni asfaltovú hmotu proti vplyvom UV žiarenia, znižuje povrchovú teplotu a zvyšuje estetický dojem strechy.

Podľa spôsobu použitia sa asfaltové pásy vyrábajú v niekoľkých hrúbkach, tie finálne majú najčastejšie hrúbku 4,0 mm. Pásy sú chránené bridlicovým posypom, alebo keramickou drťou a štandardná farba je modrozelená. Asfaltové pásy je možné tiež dodať v červenej, hnedej, alebo šedej farbe.

1
dobrá znášanlivosť s polystyrénom
2
hrúbky 4 až 5 mm, v súvrstviach až 9 mm, takže sú mechanicky odolné
3
finálne pásy s bridlicovým posypom sú aj esteticky prijateľné
4
dajú sa nataviť na široký sortiment oplechovaní striech
5
dobrá opraviteľnosť aj po rokoch
6
ak je realizované natavenie s výtokom zo spoja, je ľahké kontrolovať tesnosť spoja

Izolácia plochých striech, opravy plochých striech, hydroizolácia

Ak premýšľate o zateplení, rekonštrukcii, renovácii, či len o drobnej oprave strechy, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme s otázkami, postupmi výberom správneho prevedenia a tiež so samotnou realizáciou.


Používame výhradne kvalitné certifikované materiály, ktoré nám umožňujú poskytnúť dlhodobé záruky. Spojenie našich skúseností, overených postupov a materiálov znamená pre našich zákazníkov plochú strechu s dlhou dobou životnosti a s minimálnymi nákladmi na údržbu.

Pôsobíme v rámci celého Slovenska.
Image

PLOCHÁ STRECHA Z asfaltových modifikovaných pásov

Asfaltové pásy sú na trhu stále najpoužívanejším materiálom. Technológia pokládky asfaltových pasov je preverená niekoľko ročnými skúsenosťami. Asfaltové pásy (lepenky) sa využívajú ako hydroizolačná vrstva pri plochých strechách a pri strechách s miernym sklonom. Pokládka prebieha pomocou nahriatia asfaltu plynom a natavenia na podkladovú konštrukciu. Asfaltové pásy môžu byť tiež kotvené a v spojoch natavené. Asfaltové pásy sa hojne využívajú na strechách, pri ktorých je zvýšené riziko mechanického poškodenia, vo vegetačných súvrstviach, ale aj na strechách s väčším sklonom.

Asfaltové (bitúmenové) strešné pásy sa rozdeľujú na modifikované a oxidované.

V dnešnej dobe sa oxidované pásy používajú skôr na opravy, alebo ako parozábrany.

UKÁŽKA NAŠICH PRÁC - izolácie plochých striech

Osvedčenia a certifikáty

Osvedčenie

o úspešnom absolvovaní školenia pre aplikáciu hydroizolačných materiálov.

značky ICOPAL a VEDAG.

Osvedčenie

o úspešnom absolvovaní školenia pre aplikáciu asfaltových pásom

spoločnosti DEKTRADE

Osvedčenie

o úspešnom absolvovaní školenia pre aplikáciu hydroizolačnej fólie

spoločnosti DEKTRADE

Certifikát

autorizovaný pokrývač

firmy BRAMAC

logo.jpg
Hydroizolácie, zateplenie a opravy
plochých striech.
Podjavorinskej 17, 97101 Prievidza
+421-905-315-127, +421-905-314-767
tipstav@tipstav.sk

Opravu a hydroizoláciu plochej strechy poskytujeme v rámci celého Slovenska

Bratislava, Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Čadca, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dolný Kubín, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Galanta, Handlová, Hlohovec, Humenné, Ilava, Kežmarok, Komárno, Košice, Krompachy, Kysucké Nové Mesto, Leopoldov, Levice, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Michalovce, Myjava, Námestovo, Nitra, Nová Dubnica, Nováky, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Sliač, Spišská Nová Ves, Stropkov, Stupava, Svidník, Šaľa, Šamorín, Topoľčany, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Tvrdošín, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žilina

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu (tejto webovej stránky) s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

© Copyright 2024 Tipstav, s.r.o.. All Rights Reserved.