Pon - Pia: 9:00 - 18:00
Sob-Ned zatvorené

+421-905-315-127 +421-905-314-767

Podjavorinskej 17, 97101 Prievidza

Pochôdzne ploché strechy

Image

Hydroizolácia terás a balkónov

S narastajúcou výstavbou bytových domov, objektov občianskej vybavenosti, parkovísk, obchodov a ďalších stavieb ubúda miesta pre relaxáciu. Plochá strecha sa tak môže stať rajom odpočinku a to ako aktívneho, tak pasívneho.
Hydroizoláciu terás môže tvoriť fólia. alebo asfaltové pásy. Oba typy materiálov musia byť odolné proti prerastaniu korienkov rastlín. Pochôdznu vrstvu môže tvoriť betónová dlažba na podložkách, alebo štrkový zásyp. Atraktívne sú aj drevené, či WPC dosky.
V prípadoch, kedy stavebné konštrukcie nedovoľujú aplikovať dlažbu, alebo dosky, môže byť pochôdznou vrstvou aj samotná hydroizolačná fólia, ktorá je na tento účel určená.

Vyhotovenie strešných terás patrí medzi najnáročnejšie v odbore hydroizolácií pozemných stavieb. Už samotný návrh celého súvrstvia musí byť dokonale technicky vyriešený. Pokiaľ sa jedná o terasy, pod ktorými sú obytné miestnosti, musia byť zabezpečené tepelné a vlhkostné podmienky.

Pri návrhu je potrebné myslieť na to, že sa po terasách budú denne pohybovať ľudia, ktorí vyžadujú predovšetkým funkčnosť a estetiku celého systému. Všetky detaily musia byť zabezpečené proti poškodeniu oplechovaním, alebo obkladom.

Realizujeme komplexné riešenia plochých striech pre nové projekty ako aj rekonštrukcie pre:  priemyselné objekty a haly, strechy panelových a obytných domov, strechy rodinných domov, vrátane strešných svetlíkov (sedlových, oblúkových) a klampiarskych prác.

Ak premýšľate o zateplení, rekonštrukcií, renovácií, či len o drobnej oprave strechy, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme s otázkami, postupmi výberom správneho prevedenia a tiež so samotnou realizáciou.

Realizujeme rekonštrukcie a opravy balkónov, terás a lodžií

Vykonávame rekonštrukcie a opravy balkónov, terás a lodžií pomocou hydroizolačnej fólie z mäkčeného PVC a TPO. Oprava spočíva v demontáži existujúcej vadnej konštrukcie a vytvorení nového hydroizolačného súvrstvia, vrátane možnosti inštalácie pochôdznej krycej vrstvy či už dlažbou (na terčoch), drevenou podlahou na roštoch, alebo zásypom riečnym kamenivom (štrkom).
Súčasťou realizácie je prevedenie klampiarskych prvkov z poplastovaného plechu dodávaného v niekoľkých odtieňoch.

Osvedčenia a certifikáty

Osvedčenie

o úspešnom absolvovaní školenia pre aplikáciu hydroizolačných materiálov.

značky ICOPAL a VEDAG.

Certifikát

autorizovaný pokrývač

firmy BRAMAC

Osvedčenie

o úspešnom absolvovaní školenia pre aplikáciu hydroizolačnej fólie

spoločnosti DEKTRADE

Osvedčenie

o úspešnom absolvovaní školenia pre aplikáciu asfaltových pásom

spoločnosti DEKTRADE

Certifikát

pre navrhovanie a aplikáciu

materiálov firmy Bitumax

Naši dodávatelia

Client 1
Client 2
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
logo.jpg
Hydroizolácie, zateplenie a opravy
plochých striech.
Podjavorinskej 17, 97101 Prievidza
+421-905-315-127, +421-905-314-767
tipstav@tipstav.sk

Opravu a hydroizoláciu plochej strechy poskytujeme v rámci celého Slovenska

Bratislava, Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Čadca, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dolný Kubín, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Galanta, Handlová, Hlohovec, Humenné, Ilava, Kežmarok, Komárno, Košice, Krompachy, Kysucké Nové Mesto, Leopoldov, Levice, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Michalovce, Myjava, Námestovo, Nitra, Nová Dubnica, Nováky, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Sliač, Spišská Nová Ves, Stropkov, Stupava, Svidník, Šaľa, Šamorín, Topoľčany, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Tvrdošín, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žilina

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu (tejto webovej stránky) s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

© Copyright 2024 Tipstav, s.r.o.. All Rights Reserved.